بازدید مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان و آقای صفری، فرماندر شهرستان پلدشت از مزرعه کرانه مورخ 98/02/04

 فرماندار پلدشت در این بازدید بر ظرفیت های بالای شهرستان در زمینه های کشاورزی، دامداری و شیلات اشاره نمود و افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان پلدشت آمادگی دارند در راستای حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاری، ورود فناوری و دانش روز در زمینه های ذکر شده همکاری و مساعدت های لازم را ارائه نمایند.
آقابابایی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مهراقتصاد ایرانیان نیز در این بازدید گفت: شرکت کرانه نیلگون افق در شهرستان پلدشت 1000 هکتار زمین زیر کشت دارد که تاکنون با هزینه کرد 50 میلیارد تومان برای 200 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است. وی در ادامه افزود، عمده محصولات استراتژیک زیر کشت این شرکت ( گندم، کلزا و چغندر ) بوده و آمادگی داریم در زمینه کشت درختان مثمر و غیر مثمر با انجام پژوهش های علمی، نتایج را در اختیار کشاورزان منطقه قرار دهیم. آقابابایی در پایان اعلام نمود: این شرکت آمادگی دارد در زمینه های پژوهشی، تحقیقاتی، تولیدی و بسته بندی محصولات کشاورزی در شهرستان پلدشت سرمایه گذاری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست